Новини України. 10 вересня. Законопроектом про гарантії держави щодо виконання судових рішень, який прийнятий парламентом у першому читанні, пропонується скасувати соціальні пільги 16 категорій громадян.

Пільги скасовуються

Про це сказав народний депутат від БЮТ-“Батьківщина” Андрій Павловський.

“Законом про гарантії держави щодо виконання судових рішень, який був внесений на розгляд парламенту з голосу. Даний документ цікавий тим, що в другій його частині, в перехідних положеннях, з 1 січня 2012 року скасовується виплата соціальних пільг 16 категорій громадян. Серед іншого, це стосується ветеранів Великої Вітчизняної війни, “чорнобильців”, дітей війни. Крім того, скасовуються соціальні виплати для міліціонерів і прокурорів “, – зазначив Павловський.

Серед іншого, зазначив парламентарій, планується скасувати пільги на оплату комунальних послуг, а також на безкоштовне санаторно-курортне лікування.

“Діти-інваліди Чорнобиля мали право на безкоштовне бюджетне навчання у вузах, а тепер вони будуть вчитися тільки за гроші”, – додав Павловський.

За його словами, ініціатори прийняття даного документа хочуть уникнути судових звернень від громадян, які вимагають дотримання їх прав щодо отримання соціальних пільг.

Джерело ЦЕНЗОР.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.