Новини технології. 9 вересня. Розробник з Берлінського університету мистецтв Фабіан Хеммерт представив мобільний телефон, здатний передавати обійми і поцілунки через тисячі кілометрів.

Смартфон Фабіана Хеммерта може передавати поцілунки

Прототип такого смартфона був вперше показаний публіці на технологічній конференції Mobile HCI, що пройшла минулого тижня в Стокгольмі.

«Мобільні телефони практично не використовують можливість людини відчувати щось фізично», – заявив Хеммерт на презентації. «Вони прекрасні, якщо мова йде про обмін повідомленнями, відео або«голосом», але вони не дають нам відчуття близькості співрозмовника», – сказав учений.

Головним технологічним секретом таких телефонів є «силові сенсори», встановлені з боків пристрою. Залежно від того, якого роду відчуття необхідно передати співрозмовнику, сенсори посилають відповідні сигнали до «браслету», який треба одягнути для того, щоб відчути, наприклад, обійми.

Крім цього, телефони майбутнього вміють передавати «дихання» співрозмовника, впливаючи на повітря, а також поцілунки. Для правдоподібності відчуття пристрій обладнали спеціальним «вологим» сенсором, який «друкує» поцілунок на щоці або губах «одержувача» залежно від ступеня «вологості», що посилається першим абонентом.

Незважаючи на те, що розробка Хеммерта зацікавила учасників конференції, його колеги впевнені, що подібні телефони не з’являться у вільному продажу найближчим часом. Деякі з них називають ідею вченого «вигадкою» – «незручною, такою, що відволікає» і навіть «огидною». Однак Хеммерт не переймається, заявляючи, що «і це хороший результат».

«Головне, що з цього почнеться обговорення того, яким ми хочемо зробити наше спілкування в майбутньому», – вважає він.

За матеріалами Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.