Новини технологій. 21 вересня. Adobe Systems анонсувала медіапрогравач Flash Player 11 і “офлайнову” платформу AIR 3, призначену для запуску онлайн-додатків без доступу до Мережі.

Adobe Systems анонсувала Flash Player 11

Як розповів директор з маркетингу Flash Ануп Мурарка, оновлені версії цього ПО отримають підтримку апаратного прискорення 2D та 3D-графіки, що нові можливості анімації і рендерингу дозволять створювати ігри, що за якістю не поступаються консольним.

Мурарка підкреслив, що в Flash Player 11 і AIR 3 також з’явиться новий движок Stage 3D, який обробляє тривимірну графіку “в тисячу разів швидше”, ніж Flash Player 10. Такі ж можливості з’являться в Flash-іграх для провідних мобільних ОС – Android, iOS і QNX (платформа “BlackBerry-планшета” PlayBook).

Крім того, 11 версія Flash Player дозволить побудованим на Flash додаткам програвати HD-відео на будь-який ОС, включаючи iOS. Передача Flash-відео на пристрої користувача буде проходить за допомогою серверного ПЗ Flash Media Server, що кодує і транслює відеопотік з віддалених комп’ютерів.

Представник Adobe додав, що за допомогою Flash або HTML5 розробники зможуть отримати розширеним доступ до можливостей мобільних пристроїв, таким як акселерометр або чіп бездротової технологи Near Field Communications (NFC). Мураркі повідомив, що Adobe також експериментує з Flash-додатками для інтерфейсу Metro UI в Windows Phone 7 і Windows 8.

Нова версія Flash-програвача буде випущена на початку жовтня 2011-го року. За прогнозом Мураркі, до кінця цього року Flash-додатки будуть запускатися на 200 млн смартфонів і планшетів, включаючи продукцію Apple. До 2015-го року ця цифра збільшиться до 1 млрд, вважають в Adobe.

За матеріалами Вести.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.