Новини техніки. 7 вересня. Фінський виробник мобільних телефонів Nokia пропонує шанувальникам бренду взяти участь в створенні нової мелодії стандартного рінгтона.

Nokia просить домогти з рінгтоном

Мелодія не змінювалася ще з 1994-го року.

Мелодія повинна бути свіжою, виразною, оригінальною, креативною, і в той же час володіти характерним звуком Nokia“, – відзначають в компанії.

За твір кращого “гімну” Nokia готова заплатити 10 тисяч доларів. Ще п’ять учасників, що відіслали мелодію, але не перемогли, отримають втішні призи у розмірі 1 тисячі доларів. Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно завантажити свій запис через сайт nokiatune.audiodraft.com. Рінгтони повинні бути представлені до 2 жовтня цього року.

Нова мелодія дзвінка, мабуть, буде звучати по замовчуванню на деяких нових апаратах Nokia з ОС Microsoft Windows Phone 7, запланованих до випуску в 2012-му році. У компанії відзначили, що відібрані нею рінгтони будуть доступні “більш ніж на 100 мільйонах пристроїв”. Так що, швидше за все, мова йде не тільки про Windows-смартфони – стільки девайсів на платформі Microsoft фінської компанії в доступному для огляду майбутньому не продати.

Тиждень тому Nokia звернулася до любителів торгової марки з проханням допомогти вибрати кращу назву для її нової лінійки мобільних телефонів на базі WP7 в США. Зараз серед 46 варіантів, за які фанатам пропонується проголосувати, лідирують Nokia Phoenix, Metro, Genesis і Fusion.

Nokia Tune

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.