Новини світу. 11 вересня. Німецька профспілка пілотів Cockpit називає катастрофічним стан, у якому перебуває цивільна авіація в Росії.

У Росії авіація далеко не на найвищому рівні

На думку німецької профспілки пілотів Cockpit, у галузі безпеки в російській цивільній авіації склалася катастрофічна ситуація. “Гірше тільки в Африці“, – заявив прес-секретар профспілки Йорг Хандверг. За його словами, основні проблеми – низька професійна підготовка, застарілі літаки й брак грошей на ремонт й профілактичні роботи.

Нарікання у німецьких фахівців викликає й технічне оснащення наземних служб аеропортів, за винятком кількох великих міжнародних, розташованих у головних російських містах. Найсерйозніші проблеми помітні у невеликих провінційних аеропортах аеропорти.

Критикою німецькі спеціалісти удостоїли й процес підготовки диспетчерів. Якщо говорити про провінцію, то там практично ніхто не знає англійської, відзначив Хандверг.

Ситуацію в цивільній авіації Росії критикує й сама російська влада. Так, президент Дмитро Медведєв заявив, що якщо вітчизняні заводи не в змозі виробляти надійні і безпечні авіаційні судна, їх треба буде закуповувати за кордоном.

За матеріалами Deutsche Welle

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.