Новини економіки. 28 вересня. Посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гаймзет заявляє, що через зростання корупції в Україні німецький бізнес змушений шукати інші країни для співробітництва.

Гаймзет заявляє, що німецький бізнес змушений шукати інші країни для співробітництва

«Ознак інтересу німецьких інвесторів до України я, на жаль, поки не бачу. Більше того, можуть бути навіть випадки відкликання інвестицій, так як правова невизначеність занадто велика, а дії регіональних органів влади – свавільні. Тому німецькі компанії знаходять кращі умови в інших країнах», – сказав посол.

«У плані корупції реального поліпшення не відчувається. Більше того, лунають голоси, які стверджують зворотне», – підкреслив він.

Ганс-Юрген Гаймзет також висловив жаль, що в Україні «непрозорість економічної діяльності залишається незмінно високою, що приватизаційні процеси мало зрозумілі».

«Все це створює враження, що українські політики та представники бізнесу як і раніше вважають найкращим варіантом для країни той, при якому вони будуть вирішувати всі питання між собою. Проте досвід показує, що це не так і що в такому випадку економіці буде бракувати ринкової динаміки. І мету потрапити до двадцятки найбільших економічних націй реалізувати не вдасться», – констатував посол.

Нагадаємо, що за даними соцопитування КМІС, лише 5% респондентів вважають, що рівень корупції в Україні в 2011 році зменшився в порівнянні з 2009-м. У той же час більше 41% вважають, що він виріс, а 39% переконані, що не змінився.

За матеріалами ZN.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.