Новини здоров’я. 11 вересня. Як показує статистика, китайці накладають на себе руки частіше, ніж представники інших країн.

У Китаї найбільше самогубців

У Китаї кожні дві хвилини хтось намагається звести рахунки з життям, від чого рівень самогубств в цій країні вважається найвищим у світі. На кожні 100 тисяч чоловік припадає 22,23 самогубці. Щорічно в Китаї в результаті суїциду гине 287 тисяч чоловік з 1,3 мільярдів населення. Ще два мільйони китайців щороку здійснюють безуспішні спроби обірвати своє життя.

Особливо схильні до самогубств молоді жителі країни. За словами міністра охорони здоров’я, суїцид – вбивця номер один серед громадян 15-34 років. У цьому можна звинувачувати сильний тиск з боку батьків і суспільства, яке зобов’язує добре вчитися в школі і робити успішну кар’єру. Такий тиск відчувають всі китайські діти і молоді люди.

Найчастіше до самогубства вдаються жителі сіл – там від суїциду гине 75% китайських самогубців. Кількість самогубств різко зросла з тих пір, як в Китаї стали проводити економічні реформи і в країні почався справжній капіталістичний бум.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.