Новини України. 6 вересня. На 2012 рік з бюджету планується виділити 500 млн грн на будівництво соціального житла для дітей-сиріт.

Анатолій Близнюк

Про це заявив міністр ЖКГ і регіонального розвитку Анатолій Близнюк.

«На 2012 рік держава планує виділити 500 млн грн. на будівництво соцжитла для дітей-сиріт (приблизно 2000 квартир). Це небагато, але побудувати в кожному регіоні по 100-квартирному будинку для сиріт – краще, ніж нічого не робити. Вже в поточному році ми плануємо повністю вирішити питання забезпечення житлом інвалідів ВВВ I групи, які перебували на квартирній черзі на 1 січня 2010 року», – Заявив Близнюк.

Молодим сім’ям міністр обіцяє продавати житло по 4 тис грн за квадратний метр.

«Що стосується некомерційного житла, яке видається, наприклад, молодим сім’ям, то житло за ціною 4000 грн. за кв. м – це реальність. Прийнятий закон про дерегуляцію процесів будівництва, якщо раніше від подачі заявки до початку будівництва проходило 415 днів, то сьогодні це 90 днів: 60 днів на виділення земельних ділянок, 30 днів – на видачу дозволу на будівництво. Надання майданчиків, на яких є вся інженерна інфраструктура (підготовлена за рахунок держави чи місцевої влади), теж здешевлює будівництво».

Нагадаємо,  Близнюк був призначений міністром ЖКГ указом президента Віктора Януковича № 748 від 12 липня 2011 року. До теперішнього часу Близнюк обіймав посаду голови Донецької обласної державної адміністрації.

Джерело Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.