Новини технологій. 15 вересня. Інженери НАСА заявляють, що почали роботу над найпотужнішою космічною ракетою в історії.

НАСА розробляє нову потужну космічну ракету

Вона дозволить літати не тільки на МКС, а й набагато далі – туди, де поки не була жодна людина. Її метою стануть астероїди, супутники Марса – ну і, звичайно, сама Червона планета. Правда, досягти її планується не раніше, ніж через двадцять років.

Проект – це поки тільки комп’ютерна анімація, але представляють його в Вашингтоні як революційний прорив в освоєнні космосу. Ця ракета – компіляція тих технологій, що накопичені НАСА за останні десятиліття: кидаються в очі п’ять двигунів, які так нагадують маршові двигуни шатлів.

Майже напевно нова ракета буде виводити в космос корабель “Оріон“, що є частиною програми “Сузір’я“, від якої нещодавно відмовилась адміністрація Обами. Зворотний відлік пішов – до старту шість років.

“Що ще нам робити в космосі? Після 30 років на орбіті абсолютно очевидно, що нам потрібно рухатися далі. Треба відкривати”, – говорить директор департаменту історії астронавтики НАСА Валері Ніл.

35 мільярдів плюс ще по три мільярди щороку – у стільки обійдеться космічна вантажівка. Такою прем’єрою завершуються багатомісячні суперечки вчених і конгресменів, тому як в даний час у НАСА немає свого корабля, який міг би доставити на орбіту астронавтів і вантажі – вперше за півстоліття.

Якщо на орбіті, наприклад, не будуть збирати по частинах надкорабель майбутнього, то призначення цієї ракети – просто тягати важкі вантажі. Наприклад, масивні супутники зв’язку нового покоління.

За матеріалами Вести.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.