Новини світу. 27 вересня. Відео. Тайванська медіакомпанія розмістила на своєму сайті NMA анімаційний відеоролик про те, як росіяни засмутилися через висунення прем’єра Володимира Путіна на третій термін.

На Тайвані про Путіна зняли мультик

У ролику очима співробітників тайванського телебачення показана коротка історія Росії за останні десять років.

Спочатку Путін приходить на зміну п’яній старій людині, який зображає в ролику першого президента Бориса Єльцина, і б’є себе в груди.

Після цього показані росіяни на холодних сірих вулицях, які несподівано змінюються: на відео з’являється жінка в дорогому пальто і іномарки, що проїжджають по місту.

На протилежному боці вулиці люди в цивільному під руки виводять людину з плакатом «Путін повинен піти». Як пояснює диктор за кадром, це символізує економічне зростання і згортання цивільних свобод, що трапилися при Путіні.

Наступний епізод пов’язаний з приходом президента Дмитра Медведєва. Він зображений роботом, яким керує Путін. Персонаж, що зображає прем’єр-міністра, у срібній рукавичці тримається за джойстик, який координує рухи персонажа, віддалено схожого на Медведєва.

Згідно з сюжетом, президент зустрічається з главою США Бараком Обамою і говорить про громадянські свободи, реформи і верховенство права. Так продовжується до тих пір, поки анімований Путін не підходить до президентського столу.

Після цього персонаж, який зображає Медведєва, покірно встає з місця і поступається президентським кріслом Путіну. Ролик закінчується сценою, в якій зажурені росіяни з подивом дивляться по телевізору на Путіна, що б’є себе в груди.

Відео демонструє похмурі настрої серед російських громадян, яких все більше хвилює те, що вони ніяк не можуть вплинути на розвиток країни.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.