Новини технологій. 3 вересня. Компанія LG Electronics показала на виставці IFA 2011 незвичайний телевізор LG PenTouch, що розширює лінійку плазмових TV корейського виробника.

LG PenTouch
LG PenTouch

Точніше, це серія з моделей з 50 і 60-дюймовим дисплеєм. Плазмовий телевізор LG PenTouch підтримує сенсорний ввід за допомогою спеціального стилуса.

Використовувати цей пристрій можна і як гігантську фоторамку, і “бродити” по Інтернету, причому управляти контентом можна за допомогою сенсорного керування.

Активувати режим PenTouch можна одним натисненням кнопки на пульті дистанційного керування. У цьому режимі доступні файли, що зберігаються на ПК, з ними можна працювати, редагувати чи переміщати по екрану. Телевізор підтримує одночасну роботу з двома стилусами, батареї яких можна заряджати через USB порти на задній панелі пристрою.

Використовуючи спеціальне ПЗ PenTouch, можна малювати прямо на екрані телевізора, а потім зберігати файли для подальшого редагування та додавання ефектів. Якщо ж комп’ютер підключений до принтера, малюнки можна роздрукувати. Екран телевізора PenTouch захищений від подряпин спеціальним склом. Продажі цих телевізорів у США вже починаються.

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.