Новини світу. 22 вересня. Німецька організація Verein gegen betrugerisches Einschenken (VGBE), яка бореться з недоливом пива, виявила масові порушення на щорічному святі пива “Октоберфест” у Мюнхені.

На "Октоберфесті" не доливають до літри

Представники організації купили близько 100 літрових кухлів пива в 12 наметах на території, де проводиться фестиваль. У більшості випадків замість обіцяного літра в кухоль наливали близько 900 мілілітрів. В одному наметі борцям з недоливом продали всього 730 мілілітрів напою.

Варто зазначити, що вартість літри пива на фестивалі в середньому становить близько дев’яти євро. Таким чином, за розрахунками борців з недоливом, кожного відвідувача заходи обманюють майже на євро за кухоль.

При продажі літрових кухлів місцеві закони допускають недолив або перелив пива до 100 мілілітрів. Однак, на думку президента VGBE Яна-Ульріха Біттлінге (Jan-Ulrich Bittlinge), таке припущення необхідно скасувати.

“У кожному наметі ми замовляли по сім літрових кухлів, а на ділі отримували всього близько шести літрів пива”, – зауважив Біттлінге.

Організація VGBE створена в 1970 році. В даний час її членами є 3936 осіб з Німеччини, США, Канади, Італії, Франції й інших країн. Крім “Октоберфесту”, борці з недоливом відвідують з інспекціями фестивалі в Кельні, Штутгарті та інших німецьких містах.

Крім лінійок та інших звичних вимірювальних приладів з 2011 року члени VGBE почали користуватися додатком для смартфонів Beer Inspector, який дозволяє визначити обсяг пива в кухлі по фотографії.

У 2011 році щорічний баварський фестиваль пива “Октоберфест” проходить 201 раз.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.