Новини України. 22 вересня. В курортному містечку Трускавець у Львівській області, куди в жовтні планує приїхати прем’єр Микола Азавров, незаконно виловлюють собак.

бездомні собаки, собака
Трускавець "обезсобачують" до приїзду Азарова

Про це повідомляє організація захисту тварин, пише “Дрогобиччина”.

Міжрегіональне товариство захисту тварин звернулося до прокуратур Львівської області, Трускавця та Борислава з прохання перевірити факт та відкрити кримінальну справу щодо вилову собак (як бродячих, так і господарських, свійських).

За словами захисників тварин, собак відловлює мешканець м. Борислава Львівської області, працівник бориславського комунального підприємства “Еко-місто” (за іншими даними – єгер), не маючи для цього виду занять відповідної ліцензії. Він виловлював псів в обідню пору і вантажив в автомобіль “Газель”.

На вимогу членів товариства захисту тварин пояснити правомірність своїх дій, громадянин повідомив, що має усне доручення від трускавецької влади здійснити такі вчинки, адже Трускавець готується до ХІ Міжнародного економічного форуму 13 – 15 жовтня 2011 року, на який приїде прем’єр-міністр України Микола Азаров, тому потрібно очистити місто від бродячих собак.

Міжрегіональне товариство захисту тварин просить розглянути прокуратуру нажати відповідь щодо того, на якій підставі виловлюють собак в Трускавці.

“Хто із трускавецьких посадових осіб повинен понести адміністративну та кримінальну відповідальність за жорстоке поводження із тваринами у Трускавці, яких після відлову знищують, адже членам товариств захисту тварин не вдається віднайти жодної із виловлених собак живою. На якій підставі мешканець Борислава на очах у мешканців та відпочивальників міста Трускавця здійснював свою діяльність з вилову собак, не маючи при тому відповідної ліцензії на виконання даного виду робіт?”, – йдеться в зверненні до прокуратури.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.