Новини здоров’я. 17 вересня. Протягом минулого серпня число жителів острівної карибської держави, хворих холерою, склало трохи більше 20 тисяч.

Холера відступає з Гіїті

Це рівно вдвічі менше, ніж у попередньому місяці.

За даними Місії ООН по стабілізації на Гаїті, число острів’ян, що померли в серпні від холери, досягло 298, тоді як в липні жертвами епідемії стали 376 чоловік. Тим не менш, у ряді регіонів країни, де в перші тижні вересня пройшли сильні тропічні дощі, кількість хворих на холеру зросла в порівнянні з серпнем.

З жовтня минулого року, коли на Гаїті був зареєстрований перший спалах холери, за серпень цього року включно від неї померли 6266 чоловік. Загальна кількість хворих холерою досягло майже 440 тисяч. Завдяки фінансовій допомозі ряду країн-спонсорів, цілеспрямовано виділеної на боротьбу з холерою, з початку цього року для ліквідації епідемії було витрачено 107 мільйонів доларів, що дозволило істотно скоротити її масштаби, зазначила Місія ООН зі стабілізації на Гаїті.

Холера перекинулась з Гаїті і на територію Домініканської Республіки, але там епідемія набула набагато менших масштабів. У останній заяві про розвиток епідемії МОЗ цієї країни повідомив, що жертвами холери стали 129 осіб.

За свідченням фахівців, масштаби епідемії цього небезпечного захворювання знижуються десятий тиждень поспіль, а загальне число домініканців, що перехворіли на холеру, склало трохи більше 17 тисяч. Тим не менш, профілактичні заходи зберігаються на всій території країни у зв’язку з приходом сезону ураганів, які, крім усього іншого, неминуче призводять до погіршення санітарної ситуації.

У зв’язку з цим лікарі закликають населення не знижувати пильність і суворо дотримуватися стандартного комплексу профілактичних заходів, неухильно дотримуватися норм особистої гігієни і споживати тільки надійно перевірену питну воду.

За матеріалами Вести.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.