Новини України. 13 вересня. 17 вересня у Черкасах стартує фестиваль правильного смакування пива.

У Черкасах пройде Фестиваль пива

“Подорожуючи Європою, я не раз бував на пивних фестивалях, де публіку вчили премудростям вживання цього напою. Був дуже вражений, що більшість людей шанобливо ставиться до розпивання пива і свято не перетворює на масову пиятику. Натомість у Черкасах про правила споживання пива мало хто чув і знає, – розповів про ідею виникнення фестивалю на своєму блозі директор КП “Дирекція парків” Олександр Радуцький.

Організатор називає новий фестиваль культурним, під час якого черкащан не просто розважатимуть і напуватимуть пивом, а навчатимуть робити це правильно. Ідейники свята заручилися підтримкою німецької діаспори, представники якої проживають у Черкасах.

“Черкаські німці” проведуть для усіх охочих майстер-класи і частуватимуть своїми національними стравами, які найкраще підходять для пива. Також парком розгулюватимуть німці й українці в національних костюмах, виконуватимуть народні танці.

До заходу долучаться іноземні та вітчизняні виробники пива. У парку 50-річчя буде представлено близько двадцяти сортів пива. А для особливо активних відвідувачів обіцяють провести пивні перегони і конкурси. На галявині будуть облаштовані спеціальні високі довгі столи, де помістяться великі компанії.

“Ми підготували для черкащан багато сюрпризів, зокрема шоу товстунів. Однак усіх секретів розкривати не буду. Приходьте 17 вересня в парк 50-річчя на 14:00 і побачите, і відчуєте все на смак”, – запросив Олександр Романович.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.