Новини світу. 4 вересня. Президент Росії Дмитро Медведєв привітав москвичів з Днем міста в ході урочистого відкриття свята, яке цього року вперше проходить на Красній площі.

Святкування Дня міста проходить на Красній площі

“Сердечно вітаю вас з Днем міста, зі святом нашої столиці, яка дорога всій нашій країні, кожному москвичеві”, – сказав Медведєв.

Він підкреслив, що на Красній площі особливо гостро відчувається зв’язок з минулим, згадав, про військовий парад в жовтні 1941р. і Парад перемоги в 1945р. і висловив особливу подяку присутнім ветеранам.

“Створенню гідних умов життя для ветеранів завжди буде приділятися найбільша увага”, – сказав президент.

Медведєв відзначив, що вже зараз Москва один з найкрасивіших і найбільш впливових міст світу. Він підкреслив, що тут вже почали здійснюватися заходи щодо створення міжнародного фінансового центру і нового адміністративного центру в межах приєднувальних територій.

Зазначимо, територія міста буде розширена в 2,4 рази за рахунок територій, обмежених Київським і Варшавським шосе, а також Великим кільцем Московської залізниці

Медведєв вказав, що на шляху до цих цілей належить виконати значний обсяг роботи. При цьому, сказав він, влада Москви повинна враховувати думку жителів міста.

“Вся ця робота повинна вестися в прямому діалозі з москвичами, з громадянським суспільством. Москвичі повинні бути впевнені, що при прийнятті будь-яких рішень влада столиці знає і враховує їх думку”, – сказав президент.

В якості однієї з найважливіших традицій Москви глава держави назвав соціальну спрямованість бюджету.

“На ці цілі витрачається близько 50% бюджету міста, активно розвивається житлове будівництво. Тільки цього року квартири отримають понад 20 тис. москвичів”, – сказав президент.

Медведєв додав, що в місті активно йдуть роботи з благоустрою, ремонтуються двори та під’їзди, розвивається транспортна система. У найближчі п’ять років належить відкрити 35 станцій метро.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.