Новини світу. 17 вересня. У Парижі з сьогоднішнього дня вступила в дію заборона на молитви в публічних місцях.

Мусульманам Парижу заборонили молитися на вулицях

Заборона значною мірою торкнеться мусульман, які часто влаштовують молитви на вулицях. Міністр внутрішніх справ Клод Геан попередив, що поліція готова застосувати силу.

На думку законодавців, публічні молитви в громадських місцях і на вулицях суперечать принципам світської держави. Поки заборона діє лише в межах французької столиці, але може в майбутньому пошириться і на інші міста і департаменти.

Міністр внутрішніх справ заявив, що візьме під особистий контроль дотримання заборони, а також зазначив, що лідери мусульманських громад Франції не заперечують проти нових правил. Як повідомлялося раніше, в квітні у Франції офіційно набула чинності заборона на носіння паранджі і нікабу, в грудні минулого року лідер французьких правих Марін Ле Пен порівняла мусульман з нацистською окупацією.

“Жахливим є те, що французи повинні харчуватися халяльними продуктами і постійно поступатися інтересам агресивних мусульманських мігрантів”, – заявила Ле Пен.

У лютому нинішнього року провал політики мультикультуралізму був фактично визнаний на найвищому рівні лідерами провідних європейських держав.

За матеріалами Inter Right

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.