Новини здоров’я. 13 вересня. Улюбленця дитячої та дорослої аудиторії морську губку Боба Квадратні Штани звинуватили в тому, що він погіршує здатність дітей концентруватися, псує їх поведінку, а також… заохочує гомосексуальну любов.

Губка Боб отупляє дітей

Як показало тестування, чотирирічні діти, які дивилися мультфільм про Спанч Боба протягом декількох хвилин, гірше справлялися із завданнями і концентрувалися, ніж ті, кому показували менш божевільні передачі, або просто просили що-небудь намалювати.

На думку дослідників, це можна пояснити тим, що діти копіюють хаотичну поведінку улюблених мультгероїв. Крім того, зміна кадрів у таких мультфільмах відбувається швидше і менш логічно, чому дитяча психіка надмірно збуджується.

«Батькам необхідно знати, що мультфільми, подібні до “Спанч Боба”, негативно впливають на здатність дітей до навчання та самоконтролю. Ми не можемо чекати від дитини, яка дивиться такі передачі, нормальної поведінки у повсякденному житті», – відзначають дослідники.

Експерти радять батькам з прискіпливістю підходити до вибору мультфільмів для своїх дітей і віддавати перевагу більш спокійним заняттям, наприклад, настільним іграм.

Християнська євангелістська церква звинуватила губку Боба в популяризації гомосексуалізму.

Незважаючи на свою ненормальну поведінку, герой мультфільму, що з’явився в 1999 році – Спанч Боб – завоював серця дорослих і дітей.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.