Новини світу. 8 вересня. В рамках оптимізації витрат мерія Москви припиняє фінансування Чорноморського флоту Росії, в Міноборони цим демаршем незадоволені.

Росія більше не фінансуватиме Чорноморський флот

Мосміськдума затвердила поправки до бюджету міста на 2011 рік, анулювавши кошторис ключової міжнародної програми екс-мера Лужкова – фінансування Чорноморського флоту. У мерії пояснюють, що «витрати йшли по кривій схемі», а коштів для потреб моряків достатньо і у Міноборони.

Таким чином, столична програма підтримки Чорноморського флоту позбулася всіх 70600000 рублів, раніше виділених у бюджеті на 2011 рік.

Колишній столичний мер Юрій Лужков надавав допомогу Чорноморському флоту з 1994 року, коли за його ініціативою було створено фонд «Москва – Севастополь». У декларованих цілях створення цієї структури значилося збереження Чорноморського флоту після розпаду СРСР. З 2004 року урядом Москви регулярно приймалися трирічні цільові програми виділення субсидій фонду. Кошти спрямовувались на ремонт казарм, будівництво шкіл у Севастополі для дітей моряків, виплату зарплат вчителям.

«Підтримка була. Її відсутність додасть військовим більше турбот», – зазначило джерело. Джерело зі штабу Чорноморського флоту ВМФ Росії також шкодує про анулювання бюджету, пояснюючи, що, хоча «допомога надавалася і не така вже величезна, її не вистачатиме, перш за все, ветеранам і сім’ям військовослужбовців».

Джерело ЦЕНЗОР.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.