Новини політики. 25 вересня. Всі опозиційні партії мають проголосити декілька спільних постулатів для того, щоб переконати виборців.

Москаль розповів, що треба зробити опозиціонерам, щоб виборці "клюнули"

Про це сказав народний депутат від НУ-НС Геннадій Москаль, пише УНН

Політик зазначив, що сьогодні існують чотири опозиційні сили, які можуть самотужки пройти до парламенту наступного скликання.

Це, за його словами, “Батьківщина”, “Фронт змін”, “Удар” та “Громадська позиція”.

“У всіх цих опозиційних партій мають бути спільні пункти у їх передвиборчих політичних програмах. Перше, змінити Конституцію і повернутись назад до парламентсько-президентської республіки.

Друге, взяти 300 голосів в парламенті, щоб зробити Президента просто “свадебным генералом”. Третє, створити Конституційну більшість, адже коаліції сьогодні нема. Отже, опозиція має взяти владу в свої руки, тобто перевести з президентсько-парламентської до парламентсько-президентської республіки, призначити свій уряд і лишити Президенту те, що було по старій Конституції”, – зазначив Г.Москаль.

Також він наголосив, що останнім об’єднуючим пунктом, який є найважливішим має бути те звільнення Ю.Тимошенко та Ю.Луценка та зняття з них всіх обвинувачень, на той випадок, якщо під час виборчої компанії вони ще знаходитимуться під вартою.

“Якщо всі партії, які вважають себе опозиційними, проголосили б ці постулати, то, я думаю, виборці б на це клюнули. Опозиція дійсно може змінити владу мирно, безкровно, але треба сьогодні переконати в цьому виборців”, – додав нардеп.

Також він Г.Москаль вважає, що об’єднуватись в єдину політичну силу це абсолютно марна справа, адже до виборів залишилось дуже мало часу. “Хай кожен іде зі своєю програмою, але хай вони проголосять те, що вони в парламенті об’єднаються заради спільної мети – змінити владу конституційним шляхом”, – підкреслив політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.