Новини технологій. 21 вересня. SteelSeries Sensei, миша, яка перевершила за можливостями налаштувань всі інші маніпулятори, що коли-небудь з’являлися на ігровому ринку, вже доступна в інтернет-магазині компанії SteelSeries Web Shop.

SteelSeries Sensei перевершив усі існуючі маніпулятори

SteelSeries Sensei вже можна замовити в інтернет-магазині компанії SteelSeries. З рекомендованої роздрібною ціною $ 89.99 / € 89.99, а також списком оригінальних функцій, які були вдосконалені у співпраці з найбільш відомими і авторитетними професійним гравцями, Sensei встановлює нові стандарти в області функціональності і можливостей з налаштування миші.

Ось лише деякі з особливостей цього продукту:

32 ARM процесор, який забезпечує виконання найскладніших обчислень прямо «на борту» маніпулятора, не вимагаючи установки спеціальних програмних драйверів і не завантажуючи обчислювальні ресурси для користувача комп’ютера.

• Можливість повної настройки, починаючи від кнопок, макросів і завершуючи безліччю колірних профілів і системних установок.

• Вбудоване підсвічування забезпечує 16,8 млн. колірних варіацій, які програмуються для 3 різних зон маніпулятора.

• Настройки чутливості можуть змінюватися з кроком в один пункт від 1 до 5700 CPI, також є функція “розгону” Double CPI, що виводить цей параметр до вражаючих 11 400 DCPI.

• Лазерний сенсор здійснює сканування зі швидкістю 12 000 кадрів в секунду з роздільною здатністю 10,8 млн. пікселів і здатний відстежувати руху зі швидкістю аж до 150 дюймів в секунду.

• Маніпулятор володіє конструкцією, яка в рівній мірі підходить як лівшам, так і правшам, а також має металеве, протиковзке покриття і міцний нейлоновий USB кабель з подвійною опліткою.

• Забезпечуючи просте підключення Plug & Play, для задоволення потреб геймерів, яким потрібні більш точні засоби налаштування, Sensei підтримує технологію SteelSeries Engine, що забезпечує збереження безлічі профілів, створення довгих і складних макросів з шарами, натисканнями клавіш і дотриманням точних часових інтервалів. Миша Sensei сумісна з Mac і PC.

Представлений тільки минулого місяця під час виставки GamesCom, ігровий маніпулятор Sensei вже привернув особливу увагу спеціалізованої преси і отримав нагороди за свій дизайн, можливості настройки і функціональність.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.