Новини спорту. 26 вересня. Президент УЄФА Мішель Платіні в понеділок відзначив прогрес у підготовці Донецька до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Платіні відвідав Донецьк

Фінальний турнір Євро-2012 пройде в чотирьох українських і чотирьох польських містах.

“Ми змогли простежити прогрес, який є в Донецьку. Ми думаємо, що прогрес є, і все йде на благо”, – сказав Платіні журналістам. Він відзначив при цьому, що існують дрібні проблеми, зокрема, що стосуються готельного комплексу.

Крім того, за словами Платіні, міжнародний аеропорт “Донецьк“, можливо, не буде готовий до тієї дати, яка була заявлена ​​УЄФА, але він буде готовий до самого турніру. У той же час президент УЄФА заявив, що у стадіону “Донбас Арена” немає жодних проблем у підготовці до Євро-2012.

“Великих проблем вже не існує, але є дуже багато маленьких. Але всі влади – міські, обласні, державні, а також керівництво УЄФА готові працювати разом та співпрацювати, щоб все було благополучно”, – сказав Платіні.

Він також не виключив, що може відвідати Донецьк в якості туриста вже після чемпіонату. “Чому б і ні? Я можу знайти тут багато друзів. Я сподіваюся, що після Євро-2012 Польща і Україна будуть так само гостинні до мене”, – сказав Платіні.

За матеріалами РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.