Новини світу. 11 вересня. У Німеччині міністр із захисту прав споживачів Ільзе Айгнер (Ilse Aigner) закликала колег не використовувати соціальну мережу Facebook як робочий інструмент.

Ільзе Айгнер не любить Facebook

На думку Айгнер, кнопку Facebook “я рекомендую” не варто використовувати на урядових сайтах. Айгнер погоджується з думкою захисників конфіденційності, які вважають, що використання кнопки “Like” та деяких інших сервісів Facebook допомагає зацікавленим особам збирати інформацію про людей і організації. Міністр заявила, що чиновники і депутати повинні “показати приклад, продемонструвавши, що персональні дані мають велику цінність”, пише видання Der Spiegel.

Раніше Айгнер публічно відмовилася від використання Facebook, заявивши, що ця соціальна мережа приділяє недостатньо уваги захисту персональних даних.

Пізніше, в липні 2011 року, Айгнер виступила з ініціативою створення кодексу поведінки в інтернеті. На думку міністра, до кодексу мають увійти десять “золотих правил”, вироблених інтернет-спільнотою. При цьому Айгнер зазначила, що деякі соціальні мережі з власної ініціативи вже ввели подібні кодекси. Конкретних прикладів міністр не привела.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.