Новини економіки. 2 вересня. Глава газового концерну “Газпром” категорично вважає, що перегляд умов по газу буде тільки при злитті “Нафтогазу” з “Газпромом”.

Міллер хоче об'єднати "Нафогаз" і "Газпром"

Глава Газпрому Олексій Міллер заявив, що перегляд контрактів і умов поставки та транзиту газу між Росією і Україною буде тільки в тому випадку, якщо відбудеться злиття “Нафтогазу” з Газпромом.

“Звичайно, після злиття з “Газпромом” “Нафтогаз Україна” як суб’єкт господарювання припинить своє існування, буде ліквідаційний період, і через певний час після настання всіх необхідних формальностей буде діяти на цьому ринку зовсім інша нова компанія. І в силу цього всі угоди, які існують на сьогоднішній момент, будуть переглянуті”, – вважає Міллер.

Даною відповіддю Міллер показав, що Росія не піде ні на які сумнівні для себе умови.

“Ми будемо працювати тільки на вигідних для себе контрактах. Українська сторона постійно хоче вибити для себе ті умови, які вкрай суперечать світовій практиці ведення бізнесу. Якщо вони увійдуть до складу “Газпрому”, то тут вже буде перегляд умов, – підкреслив Міллер.

Сьогодні глава уряду України Микола Азаров повідомив, що в даний час влада країни працює над структурою “Нафтогазу”.

“Абсолютно очевидно, що буде самостійна газодобувна компанія, самостійна компанія, яка займатиметься транзитом газу, і навіть в силу цього потрібно переукладати відомі угоди, оскільки з’явиться новий суб’єкт господарювання, – пояснив український прем’єр Микола Азаров.

Джерело lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.