Новини України. 9 вересня. Влада вчора таємно випустила пенсіонерку Галину Швидку, яку арештували на 10 діб за те, що вона на День Незалежності відрізала ім’я президента від стрічки на його вінку Тарасові Шевченку. Сьогодні жінка прийде до Печерського суду.

Галина Швидка проведе брифінг

Про це повідомив народний депутат фракції “БЮТ-Батьківщина” Юрій Одарченко.

“Сьогодні багато людей прийшло під спеціальний приймальник МВС для утримання осіб, підданих адміністративному арешту, щоб зустріти Галину Швидку, термін арешту якої згідно постанови суду закінчувався о 12:30. Проте на прохідній нам сказали, що громадянку Швидку вже випустили учора пізно ввечері”, – повідомив Одарченко.

Він припускає, що влада вчинила такі дії, щоб не дати можливості журналістам поспілкуватися з жінкою.

“Очевидно президент Янукович і його прихвосні злякалися того ефекту, який могли спричинити кадри в телевізорі, коли порядна 65-річна жінка вийде із дверей СІЗО після 10-денної відсидки з бомжами за шматок відрізаної стрічки. Тому було прийняте рішення випустити пані Швидку вночі”, – цитує нардепа прес-служба БЮТ.

Він також повідомив, що сьогодні, о 15:00, Галина Швидка прийде під Печерський суд, де розкаже про своє перебування у приймальнику.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.