Новини політики. 30 вересня. Президент Росії Дмитро Медведєв відмовився балотуватися на другий термін, бо рейтинг у прем`єр-міністра РФ Володимира Путіна “трохи вищий”.

Дмитро Медведєв
Медведєв заявляє, що у Путіна вищий рейтинг

Про це Медведєв сказав в інтерв`ю російським федеральним каналам.

“Мені, звісно, приємно усвідомлювати, що до чинного Президента зберігається достатньо високий ступінь довіри, він володіє пристойним для нинішньої ситуації виборчим рейтингом. Але, з іншого боку, я звертаю увагу на те, що прем`єр-міністр Путін, безперечно, зараз найавторитетніший політик у нашій країні, і його рейтинг трохи вищий”, – сказав Медведєв.

Він відзначив, що цей факт має брати до уваги будь-який політик, “якщо він хоче приносити користь своїй країні, а не штовхатися ліктями”.

За його словами, багато хто чекає, аби “ми в якийсь момент посварилися і почали активне протиборство на політичній сцені”.

“Такі рецепти я іноді чую від опозиції або від деяких політологів. Так от, я хочу сказати: цього не буде. Ми хочемо досягти політичного результату, перемогти на виборах: і в грудні місяці – на парламентських, і в березні – на президентських, а не задовольнити свої амбіції”, – заявив президент РФ.

Медведєв наголосив, що в нього з Путіним близькі переконання, і вони представляють одну політичну силу.

“Ми маємо дуже близькі позиції з більшості стратегічних питань, так, по суті, з усіх стратегічних питань розвитку країни, і з тактичних також. Так от, перебуваючи на таких позиціях, ми що – повинні конкурувати? Ми повинні сваритися, лаятися?”, – сказав він.

За його словами, люди, які представляють одну політичну силу, ні в одній країні так не чинять.

“От можемо собі уявити таку ситуацію, що, наприклад, Барак Обама почав би конкурувати з Хіларі Клінтон? А я нагадаю, що вони обоє були у відборі на посаду президента. Ну неможливо собі уявити! Вони обоє з демократичної партії, і вони приймали рішення виходячи з того, хто здатний принести кращий результат”, – відзначив Медведєв.

24 вересня на з`їзді “Єдиної Росії” Президент Росії Медведєв заявив про готовність у майбутньому працювати в уряді, а нинішній прем`єр-міністр Путін балотуватиметься на пост Президента РФ в 2012 році.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.