Новини політики. 24 вересня. Президент РФ Дмитро Медведєв запропонував нинішньому прем’єр-міністрові Володимиру Путіну балотуватися в президенти і заявив, що сам піде працювати в уряд.

Медведєв хоче, щоб Путін знову керував країною

“З урахуванням пропозиції очолити список партії, зайнятися партійною роботою і при вдалому виступі на виборах, моєї готовності зайнятися практичною роботою в уряді я вважаю, що було б правильним, щоб з’їзд підтримав кандидатуру голови партії Володимира Путіна на посаду президента країни”, – сказав Медведєв , виступаючи на з’їзді “Єдиної Росії”.

Учасники з’їзду овацією зустріли пропозицію президента РФ.

“Ці оплески дають мені право не пояснювати, яким досвідом і авторитетом володіє Володимир Володимирович Путін“, – зазначив він.

“Мене весь час питали: коли ви визначитеся, з чим вийдете до людей, а іноді і мене, і Володимира Володимировича запитували: а ви не посварилися між собою? Я хочу повністю підтвердити те, що тільки що було сказано: те, що ми пропонуємо з’їзду – це глибоко продумане рішення, і навіть більше – ми справді обговорювали цей варіант розвитку подій ще в той період, коли сформувався наш товариський союз”, – повідомив Медведєв.

За його словами, минулі роки довели правильність вибраної стратегії.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.