Новини світу. 11 вересня. Президент Росії Дмитро Медведєв доручив уряду розробити комплекс заходів з припинення діяльності в РФ авіаперевізників, нездатних забезпечити безпеку польотів.

Медведєв доручив розробку заходів з підвищення безпеки повітряного транспорту

Це доручення має бути виконане до 15 листопада 2011 року.

Також глава держави доручив до 20 грудня підготувати і внести в Держдуму проекти законів, що передбачають можливість позасудового порядку призупинення діяльності експлуатантів повітряних суден, що порушують вимоги повітряного законодавства, і збільшення адміністративних штрафів за порушення правил підготовки та виконання польотів.

Ще одне доручення – до 1 січня 2012 року активізувати роботу з обладнання цивільних повітряних суден системами попередження зіткнення із землею і системами попередження літаків в повітрі відповідно до стандартів Міжнародної організації цивільної авіації.

Також Медведєв доручив до 31 грудня 2012-го вжити заходів щодо обладнання цивільних повітряних суден аварійними радіомаяками системи КОСПАС-САРСАТ і щодо забезпечення їх надійної роботи в автоматичному режимі.

Медведєв затвердив перелік доручень за підсумками наради, що відбулася 8 вересня з розслідування причин катастрофи літака Як-42 в Ярославській області.

Нагадаємо, що Як-42 розбився 7 вересня при зльоті з ярославського аеропорту, на борту практично в повному складі знаходилася хокейна команда “Локомотив”. Авіакатастрофа забрала життя 43 осіб, двом вдалося вижити.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.