Новини здоров’я. 15 вересня. Літній житель Китаю начитався про нові чудесні способи омолодження, але вирішивши заощадивши на поході в салон краси, поплатився за свою необачність.

Медики витягли вугра із сечового міхура китайця

56-річний китаєць, який вирішив поплавати у ванній з живими вуграми, що використовують в косметичних салонах для процедур омолодження, опинився в лікарні. Вважається, що вугри об’їдають стару, відмерлу шкіру, значно омолоджуючи людину.

Замість того, щоб звернутися за допомогою до професійних косметологів, чоловік купив десяток вугрів на місцевому ринку і занурився разом з ними у ванну в себе вдома. Коли один з вугрів забрався в сечовипускальний канал і піднявся по ньому в сечовий міхур чоловіка, той гірко пошкодував про свою необачність.

«Я ліг у ванну і відчував, як вугри покусують моє тіло. Раптово я відчув сильний біль. Я спробував схопити вугра і витягнути його з свого пеніса, але він був занадто слизьким і я його впустив», – розповідає потерпілий.

Спочатку чоловік, незважаючи на страждання, не наважувався звернутися до лікаря, оскільки боявся бути осміяним. Коли ніяких сумнівів в тому, що вугор не вибереться назовні сам, не залишилося, він поїхав в лікарню.

В ході тригодинної операції хірурги видалили вугра, який до того моменту вже здох, із сечового міхура пацієнта.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.