Новини політики. 19 вересня. Суддя Сергій Вовк на засіданні з Луценком сьогодні зазначив, що адміністрація слідчого ізолятора повинна забезпечити обстеження та лікування підсудного і вважає за потрібне передати всі матеріали, що додавалися до заяви адвокатів, до адміністрації СІЗО.

Юрій Луценко в суді
Луценко вже не стримує емоцій

Луценко ж, не стримуючи емоцій, звернувся до прокурора Зінченко: «Попроси у мами дати тобі розум». Саме так він прокоментував звинувачення прокурора про нібито необґрунтовані медичні документи, надані адвокатом.

«Ваша честь, зупиніть цього брехуна. Не можеш говорити правду – сядь і заткни писок. Скільки може тривати це знущання? Мене вже дістало це. Ваша честь, скільки можна? Що ще їм треба написати?», – Обурився Луценко. На зауваження судді Вовка про те, що він не може обмежити прокурора, підсудний парирував: «У чому не можете обмежити, в дебілізмі?».

«Скільки можна? Додані діагнози, документи. Як вам не соромно? Сидить преса, сидить суд, встає прокурор і бреше в очі. Це можна витримати? Ваша честь, скажіть йому, що він бреше. Вибачте мені мої емоції, але це суцільна брехня», – обурилася також дружина Луценка і зі сльозами на очах покинула зал суду. «Ви – скоти і негідники! Але є Бог на світі, він вас покарає. Вибачте, ваша честь, я не можу», – вигукнула вона, виходячи. Суд пішов до дорадчої кімнати.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.