Новини України. 6 вересня. Навіть при українській продуктивності праці, заробітна плата на вітчизняних підприємствах, щонайменше, втричі занижена.

Володимир Литвин
Литвин погодився про необхідність реформування системи оплати праці

Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин в ході зустрічі з представниками Федерації профспілок України (ФПУ) 5 вересня 2011 року, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Спікер парламенту підтримав профспілки в тому, що для забезпечення повноцінного та ефективного реформування пенсійної системи одночасно, має відбутися кардинальне підвищення заробітних плат, детінізація зайнятості та доходів.

Він погодився з учасниками зустрічі і щодо необхідності реформування системи оплати праці та наголосив на необхідності створення нових робочих місць.

Підсумком зустрічі стала домовленість про регулярне спілкуванні представників профспілок з керівництвом парламенту, і організації системної співпраці на рівні комітетів.

Нагадаємо, нещодавно віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко розповів, що Кабінет Міністрів України підготував пакет законопроектів щодо виведення з “тіні” заробітних плат і ринку праці. Серед них – введення декількох рівнів гарантованої заробітної плати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.