Новини України. 1 вересня. Свідчення колишнього генерала міліції Олексія Пукача щодо замовників убивства журналіста Георгія Гонгадзе є “маячнею”.

Володимир Литвин
Литвин відхрестився від "замовлення" журналіста

Про це заявив спікер Володимир Литвин на прес-конференції у Новоград-Волинському.

За словами голови ВР, він не вважає за потрібне “коментувати маячню людей, які заявляють про свою чергову месіанську роль”.

На думку Литвина, у цьому наразі немає жодної потреби. “У цьому я не бачу потреби, бо, як казала одна мудра людина, є два життя – те, яким живе власне той чи інший громадянин, і те життя, яке йому приписують або вигадують”, – впевнений він.

“Повірте, ця тема щодо Пукача не має жодних підстав для звучання, і коментувати мені щось, і говорити, що це неприємне питання, я не бачу жодної потреби, і не бачу для цього ніякої основи. Треба просто жити і терпіти”, – сказав голова ВР.

Він також зазначив, що ходитиме на засідання суду з розгляду справи проти Пукача, якого звинувачують у вбивстві Гонгадзе, якщо його туди викликатимуть.

“Я думаю, що це – у згаданому контексті щодо Пукача – взагалі дивна постановка питання, і якщо мене викликатимуть в суд, то буду точно туди ходити, точно так само, як я відповідні покази давав Генпрокуратурі, і до мене запитань відповідних з цього приводу не виникало”, – сказав Литвин.

Голова ВР також нагадав журналістам, що “періодично його намагаються скомпрометувати, і, образно кажучи, прибити до землі”.

Водночас, Литвин вважає, що заявами про замовників убивства Георгія Гонгадзе Пукач намагається себе захистити. “Я думаю, щодо Пукача, що це просто така його лінія захисту”, – сказав спікер.

Нагадаємо, у вівторок екс-керівник спостереження Олексій Пукач у суді назвав прізвища замовників убивства журналіста Георгія Гонгадзе.

За словами журналіста Олексія Подольського, який є потерпілим у справі Гонгадзе Пукач назвав прізвища Кучми, Литвина і Кравченка.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.