Новини світу. 26 вересня. Журналісти попросили австрійського політолога порівняти між собою Володимира Путіна і Олександра Лукашенка.

Путін і Лукашенко не вважаються фігурами одного порядку

Порівняння виявилося явно не на користь білоруського правителя. «Лукашенка вважають шахраєм і бандитом, що залив свої руки кров’ю», – заявив в інтерв’ю австрійський політолог Герхард Манготт.

«Крім того, лише дехто вважає його розумною людиною. Більшість впевнена, що у Лукашенка немає ніякого перспективного бачення майбутнього своєї маленької країни. Путіну ж приписується чітке бачення того, що він хоче, а також розум. Найважливіше ж те, що Путін керує великою державою, з якою не можна не рахуватися. Путін і Лукашенко не вважаються фігурами одного порядку», – резюмував експерт.

Довідка. Герхард Манготт – австрійський політолог і експерт по Східній Європі та Росії. З 2003 – професор політології в університеті Інсбрука. Член Австрійського товариства політології, науковий консультант Товариства імені Пола Лазарсфельда (Відень), член редколегії «Австрійського журналу політології».

За матеріалами Хартыя’97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.