Новини медицини. 8 вересня. Знаючи той факт, що до цих пір не знайдені причини захворювання і препарат, який здатний повністю вилікувати від псоріазу, багато хворих ставляться до лікування з неабиякою часткою скептицизму.

Псоріаз виліковний

Люди вважають, який сенс лікуватися, якщо невідомо від чого і невідомо чим, відзначають в НоуХауМед.

Проте вилікуватися можна. Під час складання загального плану лікування псоріазу необхідно враховувати механізм, за яким розвивається захворювання, всі негативні фактори, такі як порушення обміну речовин, травної функції, нервової та ендокринної систем та інші супутні захворювання. Всі ці патологічні фактори індивідуальні у кожного пацієнта і зустрічаються в різноманітних варіаціях. Для уточнення стану організму достатньо пройти діагностику.

Хорошу результативність показує поєднання застосування лікарських препаратів і різних фізіотерапевтичних процедур. Однією з таких процедур є лікування за допомогою апарату КМЕ, яке проводиться в нашій клініці. Застосування цього апарату у пацієнтів хворих на псоріаз дає відмінні результати у зниженні проявів хвороби.

Необхідність застосування спеціальної дієти хворими на псоріаз зумовлена ​​виключенням з раціону продуктів, здатних викликати подразнення, а так само насичення організму необхідними вітамінами. Адже вітамінам відводиться важлива роль у комплексній терапії псоріазу. Вітаміни беруть активну участь у регулюванні обмінних процесів організму і кровотворенні, а також надають загальнозміцнюючу і знеболюючу дію.

Суглоби хворих на псоріаз схильні до патологічних змін. Найчастіше для зняття болю і запалення призначається медикаментозне лікування. Але лікарські препарати можна успішно замінити лікуванням на апараті КМЕ. Застосування апаратного лікування не тільки зніме больові відчуття, але і зменшить запалення суглобових і оточуючих тканин.

Статистика доводить, що при правильно підібраному лікуванні і дотриманні індивідуальної дієти лікування псоріазу проходить досить успішно. Лікування, і дієта повинні бути суто індивідуальними, тільки тоді воно призведе до гарних результатів.

При складанні дієти і плану лікування необхідно враховувати індивідуальну непереносимість харчових продуктів та медичних препаратів. Для виявлення такої непереносимості рекомендовано проведення діагностики шляхом проведення тесту ImuPro.

За матеріалами KnowHowMed

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.