Огляд преси. 30 вересня. Перша леді Франції Карла Бруні-Саркозі, яка очікує народження дитини, продовжує активно працювати у Фонді допомоги талановитим дітям.

Карла Бруні-Саркозі

В інтерв’ю Le Figaro вона розповіла про діяльність фонду і про себе.

За її словами, його головне завдання – підтримати цих дітей і вказати їм шлях, все інше залежить від них. Організовуючи цей проект, вона намагалася знайти справу, яка була б їй максимально близькою.

“Я намагаюся також не зловживати моїм статусом дружини глави держави. Ми залучаємо виключно приватні кошти. Єдине, що я можу сказати: я не політична особистість. Що мене одразу зацікавило, так це гуманітарна сторона, допомога іншим”, – зізналася Карла Бруні.

Відповідаючи на питання кореспондента Морган М’єль про те, чи хвилює її невизначеність і народження дитини в момент економічної кризи, Карла Бруні-Саркозі сказала: “Не думаю, що люди задають собі питання, коли заводять дітей. Це скоріше наслідок щасливої легковажності, і так відбувається споконвіку. Ми живемо в умовах кризи, але, якби дітонародження залежало від перспектив прекрасного життя, ні мене, ні вас тут би не було. Мені здається, що інстинкт самозбереження виявляється також і в бажанні мати дитини”, – наводить її слова видання.

Вона зазначила, що материнство не надто сприяє творчій діяльності.

“Мені здається, що чоловікові легше бути артистом. Їхати на 150 днів у році на гастролі і залишати мого сина – я ніколи не могла цього зробити”, – зізналася перша леді Франції.

“Я не знаю, чи буде мій чоловік вести виборчу кампанію. Що стосується жорстокості людських істот, я знайома з нею з дитячого садочку. Посада президента Республіки, звичайно, породжує бурхливі пристрасті. Тільки подумайте: більше половини країни вибирає одну-єдину людину. Тому вже не до жартів, такі правила гри. Як казав Джон Мейджор: “Якщо ви хочете подяки, розводьте собак!”. Для когось життя в такій ситуації було б нестерпним. Я ж вважаю для себе неможливим і навіть непристойним скаржитися і вдавати з себе жертву. Жорстока не політика, а життя. Я розумію це, наприклад, коли приходжу до лікарні. Хворіти, мати дитину-інваліда – ось що перевертає життя”, – розповіла Карла Бруні-Саркозі.

За матеріалами Le Figaro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.