Новини здоров’я. 3 вересня. На останньому конгресі Європейського кардіологічного товариства італійські фахівці озвучили невтішні висновки.

алкоголь
Жінкам алкоголь шкодить сильніше

За їх словами, жінки більше страждають від куріння і алкоголю, ніж чоловіки.

Професор Елена Тремоло з департаменту фармакології Міланського університету повідомила: «Співвідношення шкоди, що завдається курінням, жіночому організму в порівнянні з чоловічим, становить 5 до 1. Причому, ні вік, ні тиск, вага або соціальний стан не могли вплинути на статистику».

Не секрет, що жінки більшою мірою здатні протистояти серцево-судинним недугам. Тому зазвичай у дослідженнях мало хто приділяє увагу факторам, що становлять загрозу для їхнього здоров’я. Дійсно, найчастіше від хвороб серця страждають чоловіки 55-60 років. Однак настання менопаузи і нездоровий спосіб життя зрівнює з ними і жінок.

Треба сказати, вчені зробили ще один несподіваний висновок. Як виявилося, хороша освіта у чоловіка була пов’язана з меншою забрудненістю його артерій. А от жінок вища освіта не врятує. Більше того, пристрасть до сигарет і алкоголю, хоча й не вбиває їх раніше, але значно знижує якість життя.

За матеріалами Новый регион 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.