Новини України. 9 вересня. Галину Швидку, яка вирізала ім’я Януковича на стрічці президентського вінка, покладеного до пам’ятника Тараса Шевченка, нагородили орденом “незламний патріот України”.

Галину Швидку нагородили орденом

Відповідну стрічку вона отримала від партії “Батьківщина”.

Орден за віддане служіння Україні та стрічку “незламний патріот України” вручив жінці Олександр Турчинов під час мітингу біля Печерського райсуду Києва.

У вітальному слові Турчинов зазначив, що приклад Галини Швидкої “свідчить, що кожен з нас може бути героєм і не розмінювати свою віру на страх”.

За його словами, 65-ти річну жінку випустили з в’язниці на добу раніше, щоб “суспільство не побачило, як зустрічають справжніх патріотів”.

Олександр Турчинов зазначив, що повідомлення про арешт Галини Швидкої шокувало багатьох людей як в Україні, так і за кордоном.

“Шокувало перш за все те, що можна накласти покарання за стрічку з вінка, який було викинуто через декілька днів після покладання”, – наголосив він.

Через кілька днів після Дня Незалежності вінок, покладений Януковичем до пам’ятника Кобзаря, був виявлений киянами на смітнику, куди його викинули комунальні служби. Вінок було відправлено у смітник ще тоді, коли пенсіонерка Галина Швидка продовжувала відбувати за гратами покарання за відрізану стрічку. нагадує прес-служба “Батьківщини”.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.