Новини України. 22 вересня. Комуністи наполягають на введенні смертної кари для наркоторговців, торгівлю людьми і великі економічні злочини.

Симоненко хоче смертної кари

Про це сказав Петро Симоненко.

“Введення смертної кари – обґрунтоване. У тому числі, це і найбільша соціальна проблема: не можемо забезпечити нормальну пенсію людям похилого віку, а цим мерзотникам – забезпечуємо нормальні умови щодо перебування у в’язниці”, – заявив лідер КПУ під час веб-конференції на tochka.net.

За його словами, в Україні для введення смертної кари є всі передумови.

“Найбільші грабежі в сфері економії – йде просто обкрадання країни, щорічно в Україні вбивають до 4000 осіб, наркоманія різко помолодшала – до 150 тисяч наркоманів додається щорічно, продаються неякісні лікарські препарати”, – сказав Симоненко.

Він також додав до цього списку злочини пов’язані з використанням дітей у сексуальному рабстві.

“Ми сьогодні є свідками того, що дітей використовують у сексуальному рабстві. Як прощати подібні речі? Страждає мати, страждає сім’я, а цей покидьок – знаходиться на волі”, – заявив лідер комуністів під час онлайн-конференції.

Симоненко нагадав також, що “у більшості штатів США залишилася смертна кара”.

“Це відповідь суспільства в конкретних умовах на ті виклики, з якими стикається суспільство. Але великий капітал в цьому не зацікавлений”, – резюмував він.

За матеріалами tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.