Новини світу. 16 вересня. Компанія Pepsi Co, яка випускає чіпси Lay’s, зробила для аргентинського ринку автомат, який робить з картоплі чіпси.

Автомат Lay's виробляє чіпси

Автомат зроблений, щоб переконати покупців, що чіпси Lay’s робляться тільки з натуральних продуктів. У автомат пропонується опускати замість грошей картоплину. Далі покупцеві показують, як йде процес приготування продукту, а через кілька хвилин машина віддає пакет з готовими чіпсами. Однак автомат насправді не виробляє чіпси, а лише показує відео заводського процесу. У автомат одноразово завантажують 150 пакетів чіпсів.

Автомати з’являться в супермаркетах Буенос-Айреса цієї осені. В даний момент Pepsi Co веде переговори з мережами Wal-Mart і Carrefour щодо установки автоматів. Поява машин буде супроводжуватися рекламною акцією: покупцям у супермаркетах роздаватимуть картоплини з пропозицією опустити їх в автомат з виробництва чіпсів.

Акція була розроблена спільно з рекламним агентством BBDO Argentina. Lay’s є найпопулярнішим брендом чіпсів в Аргентині. Lay’s з’явилися в США в 1932 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.