Новини світу. 7 вересня. Французька компанія Lacoste попросила норвезьку поліцію заборонити терористові Андерсу Брейвіку носити одяг їх бренду.

Крокодил Lacoste на светрі Брейвіка

В листі, направленому юристами Lacoste по електронній пошті норвезькій поліції, говориться, що Брейвік “створює антирекламу відомого бренду”. Представники поліції підтвердили факт листування з юристами Lacoste, проте коментувати зміст відмовилися.

Брейвік у своєму “маніфесті”, розміщеному в інтернеті незадовго до терактів, заявляв, що є шанувальником одягу Lacoste. Речі цього бренду, писав Брейвік, відповідають “стилю утвореного консервативного європейця”.

В одязі Lacoste з її легко впізнаваним логотипом – зеленим крокодилом – Брейвік зображений на одній з фотографій, розміщених ним в Інтернеті. У светрі Lacoste Брейвік також з’явився і на одному із судових засідань.

У свою чергу фахівці зі зв’язків з громадськістю, вважають, що спроби Lacoste заборонити Брейвіку з’являтися в одязі цієї компанії можуть лише погіршити ситуацію. Вони рекомендують Lacoste утриматися від будь-якої реакції на події.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.