Новини України. 13 вересня. Після Євро-2012 держава приділить особливу увагу розвитку міст-мільйонників.

Колесніков обіцяє не забути про Дніпропетровськ

Про це сказав віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков під час робочої поїздки до Дніпропетровська.

“Після 1 липня 2012 року – фінального матчу Євро-2012 – вся увага Президента та Уряду буде прикута до міст-мільйонників”, – сказав Борис Колесніков.

В першу чергу йдеться про підтримку будівництва доріг, організацію швидкісного залізничного сполучення між містами-мільйонниками, а у випадку Дніпропетровська – і метрополітену.

Будівництво об’їзної дороги в Дніпропетровську, яка є одним із пріоритетних інфраструктурних проектів регіону, здійснюватиметься в три етапи.

“Ми розбили всі роботи на три етапи: 2012, 2013 та 2014 роки відповідно, – цитує Бориса Колеснікова прес-служба Міністерства інфраструктури. – 15 листопада цього року підрядник має завершити першу чергу будівництва дороги, на 2013-2014 роки повністю зрозуміло, які роботи виконуватимуться”.

“Для максимальної зручності жителів Дніпропетровська, Донецька та Києва після Євро-2012 курсуватимуть швидкісні поїзди Київ-Дніпропетровськ-Донецьк“, – сказав Борис Колесніков, зауваживши, що саме в Придніпровському регіоні здійснюватиметься масштабна електрифікація колій.

“Думаю, що за найближчі 4 роки ми електрифікуємо 700-800 км саме в Дніпропетровській області”, – підкреслив він.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.