Новони України. 10 вересня. Представники нацменшин будуть вважати свою країну безпечною, якщо держава забезпечить їм вільне використання своєї рідної мови.

Колесніченко закликає зупинити українізацію

Таку думку висловив посол Росії в Україні Михайло Зурабов під час круглого столу в суботу в Києві.

“Якщо держава робить все для того, щоб громадяни, які вважають конкретну мову своєю рідною, мали можливість говорити цією мовою та отримувати державні послуги на цій мові, вони завжди будуть сприймати країну, як безпечну і свою”, – заявив посол.

У свою чергу, нардеп від Партії регіонів Вадим Колесніченко прокоментував відхилення парламентським комітетом з питань духовності і культури законопроекту про основи державної мовної політики (автори Колесніченко і Сергій Ківалов).

“Думка комітету з бездуховності і лукавства, природно, для Верховної Ради не є основною. Є, на жаль чи на щастя, позиція більшості”, – сказав депутат.

Колесніченко також повідомив, що в новому законопроекті, зареєстрованому в серпні у Верховній Раді включили “практично всі рекомендації” Венеціанської комісії та ОБСЄ.

Також нардеп зазначив, що прийняття цього законопроекту дозволить “зупинити жорстоку українізацію і стабілізувати її”, а також забезпечити толерантне ставлення до всіх мов всередині України.

Джерело Сегодня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.