Новини світу. 27 вересня. Держсекретар США Хілларі Клінтон закликала главу грузинського МЗС Григола Вашадзе спробувати найближчим часом вирішити з Москвою за посередництва Швейцарії проблеми, що залишаються на шляху вступу Росії до СОТ.

Хіларі Клінтон
Клінтон зустрілася з МЗС Грузії

“Сьогодні держсекретар Клінтон провела 25-хвилинну зустріч з міністром закордонних справ Грузії Вашадзе. Значна частина зустрічі була присвячена зусиллям Швейцарії в якості посередника між Росією і Грузією у вирішенні проблем, що стосуються вступу Росії в СОТ. І, як і на зустрічі з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим минулого тижня, держсекретар закликала міністра Вашадзе витягти максимальну користь із пропозиції Швейцарії про посередництво і спробувати досягти прогресу в спробах розв’язання невирішених питань на зустрічі делегацій через півтора тижні”, – йдеться в повідомленні держдепартаменту .

Переговори щодо СОТ між Грузією і Росією відновлені в березні цього року за посередництва Швейцарії.

Клінтон також подякувала Вашадзе за згоду Грузії збільшити військовий контингент в Афганістані до 1 тисячі 700 чоловік.

“Останнім питанням зустрічі, важливість якого особливо підкреслила держсекретар, був вступ Грузії в передвиборчий період в 2012 і 2013 роках і проведення вільних, справедливих і прозорих виборів в Грузії“, – наголошується в документі.

Вашадзе, в свою чергу, пообіцяв, що Грузія зробить ривок в підвищенні якості виборів і подякував США за допомогу у вдосконаленні виборчого процесу.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.