Новини України. 14 вересня. Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що київська влада підтримує підлітковий алкоголізм.

Київрада дозволила школярам пити недалеко від школи

Про це він заявив, коментуючи вчорашнє рішення Київради про скасування свого рішення від 23 грудня 2010 року про заборону продажу алкогольних і тютюнових виробів у малих архітектурних формах загальною площею менше 40 квадратних метрів.

“Той факт, що Київрада скасувала своє попереднє рішення свідчить про те, що добрі наміри, задекларовані новим керівництвом Києва, розбилися перед необхідністю домовлятися з реальними власниками малих архітектурних форм, в яких продають тютюн та алкоголь”, – сказав Томенко.

Він зауважив, що ні для кого не є таємницею, що абсолютна більшість так званих київських МАФів опосередковано є бізнесом високопосадовців, правоохоронців, міліції та іншого роду чиновників.

“Саме тому задекларована стратегія Олександра Попова та його команди про те, що вони наведуть порядок у місті і, зокрема, заборонять продаж алкоголю та тютюну у згаданих місцях розбилася через спротив своїх же колег по владі”, – додав політик.

Водночас, за словами Миколи Томенка, найсумнішим є те, що після набуття чинності закону, який прирівняв пиво і слабоалкогольні напої до алкоголю та заборонив їх продаж у громадських місцях, МАФи фактично залишилися єдиним місцем, де школярі та підлітки мають можливість купувати алкоголь і тютюн.

“Таким чином, навіть не опосередковано, а прямо київська влада своїм рішенням стимулює підлітковий алкоголізм”, – цитує прес-служба віце-спікера.

Томенко повідомив, в Раді вже зареєстрували Законопроект щодо обмеження продажу алкоголю, яким пропонується законодавчо визначити право органів місцевого самоврядування запроваджувати обмеження місць продажу горілки, пива і тютюну в радіусі 100 метрів від наявних земельних меж загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.