Новини світу. 11 вересня. Минулого тижня знімки, опубліковані в Шанхайській газеті, привернули чималу увагу громадськості.

Такими ляльками бавляться китайські діти

На фотографіях були зображені діти, що грають з ляльками. Проте у цих ляльок є всі органи, що відрізняють жінок від чоловіків.

Ляльки, у яких є груди, геніталії і навіть лобкове волосся, викликали паніку серед батьків. «Я хвилююся, адже давати дитині знання про секс у дитячому садку занадто рано», – заявив один з батьків.

У Китаї рівень абортів один із найвищих у світі, і тому уряд намагається вводити сексуальне виховання в програму дитячого садка і школи, щоб діти не скоювали помилок надалі.

Як показують дослідження, дві третини молоді в Китаї практично не має знань про репродуктивне здоров’я і секс. Приблизно 22% підлітків ведуть активне статеве життя, і лише 50% з них користувалися презервативом під час першого статевого акту. Для порівняння, в США сексуально активні 46% підлітків, а презервативами користуються 85%. Більшість абортів в Китаї роблять дівчата 20-29 років, які не перебувають у шлюбі.

Китай – не єдина країна, яку критикують за надто екстравагантний спосіб навчання дітей питанню відносин між статями. Нещодавно Ватикан обрушився на Нью-Йоркську школу, де дітям середніх класів показують, як користуватися презервативами.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.