Новини світу. 14 вересня. Кількість американців, що живуть за межею бідності, за останні роки зросла більш ніж у 15 разів.

Середній дохід родини в США - 49 тисяч доларів

Згідно з опублікованими у вівторок даними Бюро перепису населення, цей показник за підсумками 2010 року дорівнює 15,1% від загального населення країни.

У 2011 році офіційно встановлений урядом США рівень бідності становить для сім’ї з чотирьох чоловік 22 тисячі 350 доларів США на рік. При цьому, за статистикою різних років, більшість американців у віці від 25 до 75 років хоча б рік провели в різний час за цією межею.

Зараз за нею живуть 43,6 мільйони громадян країни. Експерти відзначають, що серед 34 країн, за ситуацією в яких стежить Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), даний показник вищий тільки в Чилі, Мексиці та Ізраїлі. Правда, є підстави вважати, що сама “межа бідності” там значно нижча, а в багатьох державах світу сім’ї з річним доходом в 22 тисячі доларів вважалися б, як мінімум, забезпеченими.

У доповіді Бюро перепису наголошується, що нинішній рівень бідності в США виявився найвищим з 1993 року. При цьому, однак, фахівці вважають, що в кількісному обчисленні такого великого числа бідних американців не спостерігалося останні 52 роки.

За даними того ж джерела, середній дохід родин у США знизився на 2,3% і тепер становить 49,5 тисяч доларів на рік.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.