16 вересня. Лівійці зустріли Саркозі та Кемерона як героїв.

Кемерон і Саркозі "розрулюють" ситуацію в Лівії

Два головних ініціатора втручання НАТО в лівійські події та надання підтримки силам повстанців прибули до Тріполі пожинати плоди величезної популярності, якою вони користуються серед лівійців в останні місяці.

Західні лідери, президент Франції і прем’єр-міністр Великобританії прибули з двома посланнями.

Муаммар Каддафі все ще є загрозою. Необхідно якомога швидше завершити розпочату роботу. НАТО продовжує виконувати свої зобов’язання щодо революційних військ, щоб домогтися його арешту”, – заявили Саркозі і Кемерон.

Сенс другого послання полягає у виконанні зобов’язання щодо нормалізації ситуації і відродження економіки в країні, де всього 6 млн жителів, але є величезні родовища нафти і газу. Париж і Лондон продовжують діяльність щодо розморожування лівійських капіталів, що зберігаються в їх кредитних інститутах. Кемерон вчора оголосив, що найближчим часом в каси Перехідної Ради надійдуть 688 млн євро.

У ході переговорів з главою Ради Мустафою Абделем Джалілем і її прем’єр-міністром Саркозі і Кемерон торкнулися теми внутрішніх розбіжностей серед груп повстанців. НАТО і міжнародне співтовариство не приховують побоювань, що елементи, пов’язані з ісламським фундаменталізмом, можуть поступово зайняти лідируючі позиції в Лівії.

ВІДЕО

За матеріалами Corriere della Sera

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.