Новини футболу. 27 вересня. Відео. Зелені леви зазнали поразки від Металурга, хоча вели у рахунку з 3 до 81 хвилини матчу.

karpaty
Карпати програли Металургу

На початку гри за Карпати забив Мілошевіч, який переправив м’яч у ворота після подачі з штрафного.

Донеччани кинулися відіграватися, але у першому таймі не могли загострити гру. Тим часом львів’яни, хоча і менше володіли м’ячем, мали кращі моменти.

У другому таймі було багато боротьби. Металург докладав чимало зусиль, щоб відігратися. Та нічого особливого у донеччан не виходило.

Так було аж до 81 хвилини матчу, коли Маріо Сержіо пробив з лівого флангу. Тлумак зарано впав і не зміг відбити удар португальця – 1:1. Переможний гол господарі провели на 90 хвилині. Дубль оформив все той же Маріо Сержіо, який замкнув точну передачу із флангу.

І вкотре на думку спадає традиційне – Карпати знову програли у футбол…

Металург Д – Карпати – 2:1

Голи: Маріо Сержіо, 81, 90 – Мілошевіч, 3

Металург: Бандура, Сержіо, Чечер, Воловик, Прийма, Голайдо, Лазіч, Соарес, Дімітров (Фернандеш, 86) Казарян (Морозюк, 46), Траоре (Пізеллі, 67)

Карпати: Тлумак, Ощипко, Мілошевіч, Гірський, Гомез, Ткачук, Мартинюк, Годвін, Зеньов (Батіста, 73), Лукас (Кополовець, 63), Гурулі

Попередження: Дімітров, Голайдо – Гірський.