Новини світу. 1 вересня. Муаммар Каддафі привітав лівійців зі святом закінчення Рамадану і заявив, що опір силам НАТО і повстанцям буде продовжено.

Муаммар Каддафі
Каддафі не збирається здаватися

“Ми не маємо наміру здаватися, ми не жінки, ми продовжимо опір”, – сказав Каддафі, про місцезнаходження якого досі немає достовірних даних.

Аудіозапис з його промовою транслював лояльний лівійському лідеру телеканал “Ар-Рай”, що мовить зі столиці Сирії Дамаска.

Каддафі підкреслив, що у лівійського народу тільки один вихід – це “свобода і суверенітет Лівії“. Він додав, що вдалося озброїти лівійські племена, що має врівноважити обстановку в протистоянні з повстанцями.

Каддафі закликав племена Тріполі “продовжувати опір і влаштовувати засідки проти зрадників”. Він також зазначив, що між силами НАТО і бунтівниками виникли глибокі протиріччя. “Радіостанції та телеканали обманюють вас”, – сказав Каддафі.

В даний час лівійські повстанці контролюють більшу частину Лівії, у тому числі столицю країни Тріполі. При цьому прихильники Каддафі зберігають контроль над кількома населеними пунктами, у тому числі великим містом Сирт.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.