Новини України. 14 вересня. Уряд України продовжує переконувати Міжнародний валютний фонд у тому, що немає необхідності підвищувати ціни на газ для населення.

Андрій Клюєв
Клюєв просить дозволу в МВФ залишити ціни на газ для населення

Про це повідомив перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв.

“Те, що стосується цін на газ для населення, ми зараз ведемо переговори для того, щоб залишити ціну на тому рівні, який зараз є”, – сказав Клюєв.

За його словами, необхідні кошти для погашення різниці між ринковою ціною і відпускною ціною газу для населення закладено в проекті бюджету на наступний рік.

Перший віце-прем’єр зазначив, що переговорний процес України і МВФ йде в нормальному режимі і Україна виконує всі вимоги МВФ.

Місія МВФ планує приїхати до України наприкінці жовтня. Міжнародний валютний фонд, як і раніше наполягає на підвищенні тарифів на газ в Україні. Це є умовою чергового траншу кредиту.

“Що стосується питання цін на газ, то ця умова була закладена в програму. Вона залишається дуже важливим”, – заявив нещодавно представник МВФ в Україні Макс Альєр.

Уряд України зобов’язався підвищити ціни на газ на 50%. Пізніше ці умови були пом’якшені.

Програма stand-by передбачала виділення Україні щокварталу ще восьми траншів, починаючи з середини березня 2011 року, у разі успішного продовження співпраці. Їх обсяг складає по SDR $1 млрд кожен, за винятком останнього в розмірі SDR $0,75 млрд.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.